Pristatymas ir apmokėjimas

Kokie Galimi Pristatymo Būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Jį atliekame mes organizuodami transportą. Mažesnių gabaritų prekėms taikome fiksuotą pristatymo kainą. Didesnių matmenų prekėms, pristatymą deriname individualiai. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį, kad paštomatų sistema galėtų su Jumis susisiekti.

Ar Pristatote Produktus Į Užsienį?

Jeigu yra poreikis siuntimui į užsienį, siuntimą galimą vykdyti, tačiau už papildomą siuntimo kainą, priklausomai nuo siuntinio parametrų ir jūsų vietovės.
Dėl tokios galimybės susisiekite su mumis elektroniniu paštu: sales@lottens.lt arba tel. numeriu: +370 698 47 848.

Kokie Apmokėjimo Būdai Yra Galimi?

Rankinis bankinis pavedimas: po užsakymo į savo el. paštą gausite laišką su prisegta išankstine sąskaita faktūra. Apmokėkite padarydami pavedimą į nurodytą banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį.

Ar Pas Mus Pirkti Saugu?

Mūsų el. parduotuvėję, jūsų pateikti duomenys naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti esame aktyvavią SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

Kaip Užsisakyti Prekes?

Mūsų el. parduotuvėję šis procesas labai paprastas. Išsirinkitę prekę, išsirinkus įsidėkitę ją į krepšelį. Krepšelyje matysite galimybę tęsti užsakymą arba apmokėjimas. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Nuo apmokėjimo įvykdymo per 1-2 darbo dienas prekės bus išsiųstos.

Ar Reikalinga Paskyra Užsakymui Įvykdyti?

Mūsų elektroninė parduotuvė vadovaujasi principais – aiškumu ir paprastumu. Klientams nepatinka, kurtis ir vis prisijungti prie jau sukurtų paskyrų, tad mūsų nuomone paskyros yra visiškai nereikalingos. Kiekvieną kartą vykdant užsakymą, nereikės jums niekur prisijungti ar registruotis norint įvykdyti užsakymą!

Ar Galiu Grąžinti Prekes?

Mūsų prekės yra negrąžinamos. Parduodami gaminiai negrąžinami, nebent veikia žmogiškumo faktorius ir asmeniniai susitarimai.

Kaip Galiu Atšaukti Arba Pakeisti Užsakymą?

Atšaukti užsakymo negalite, tačiau apie prekių keitimo galimybę galite sužinoti susisiekę su mumis elektroniniu paštu: sales@lottens.lt arba tel. numeriu: +370 698 47 848.